Цей сайт використовує файли cookie. Залишаючись на веб-сайті, ви погоджуєтеся з нашими правилами використання файлів cookie. Втім, ви можете змінити налаштування.
Дізнайтеся більше.
close

Офіційне представлення компанії

Вітаємо Вас на сайті корпорації BenQ – провідного новатора в розробці пристроїв для цифрового стилю життя, що додають задоволення та якості життю.


Компанія BenQ є на даний момент визнаним в світі новатором цифрової ери, що виділяється своєю унікальною філософією з девізом "Задоволення має значення". Цей дух проникає в усі технології, що ми розробляємо, та в усі відзначені нагородами продукти, які створюються нашою компанією. Він лежить в основі розробки наших продуктів, бізнес-моделі, партнерства та корпоративної культури. Він надихає наших відданих працівників та направляє нас в світі.


"Задоволення має значення", оскільки все наше існування направлене на піднесення свободи, продуктивності, простоти та задоволення від життя на вищий рівень. Ми віримо, що наші постійні зусилля призведуть до створення кращого майбутнього, і все буде виглядати по-справжньому чудово!


Завдяки значним ресурсам та доведеному досвіду в розробці нового дизайну, пристроїв відеовідображення, мобільних рішень та мережних технологій, BenQ пропонує широкий ді

-Проектори

-РК дисплеї

-РК телевізори

-Комп’ютери "все-в-одному"

-Ноутбуки

-Нетбуки

-Цифрові камери

-Мобільні телефони